کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اقدامات انجام یافته در خصوص نقاط حادثه ‌خیز شهرداری منطقه پنج تبریز

اقدامات انجام یافته در خصوص نقاط حادثه ‌خیز شهرداری منطقه پنج تبریز در راستای تداوم شناسایی نقاط حادثه خیز و مطالعه و بررسی و اجرای راهکارهای مناسب جهت ایمن سازی این نقاط، کارشناسان سازمان به شکل پیوسته مناطق دهگانه شهرداری تبریز را رصد و مورد مطالعه قرار می دهند.
چهارشنبه 1 بهمن 1399

در سال جاری صورت گرفت :

120 میلیارد ریال هزینه برای احداث 2 مرکز سپتیک و لوله گذاری شبکه آب خام درشرق تبریز

 120 میلیارد ریال هزینه برای احداث 2 مرکز سپتیک و لوله گذاری شبکه آب خام درشرق تبریز شهردار منطقه پنج تبریز گفت : امسال 120 میلیارد ریال برای تامین آب خام جهت آبیاری مطمئن فضاهای سبز در سال های آینده سرمایه گذاری شده است .
چهارشنبه 1 بهمن 1399

آسفالت ریزی ۳۵ متری باغمیشه با هزینه پیمانکار مربوطه اصلاح می شود

آسفالت ریزی ۳۵ متری باغمیشه با هزینه پیمانکار مربوطه اصلاح می شود معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ‌پنج‌ تبریز ضمن پوزش از بابت مشکلات و ترافیک به وجود آمده برای شهروندان گفت : پیمانکاری که آسفالت ریزی اساسی ۳۵ متری باغمیشه را انجام داده بود به علت تاخیر در اجرای لایه دوم آسفالت که منجر به تخریب قسمتهای محدود از آسفالت و زیرسازی شده است ،موظف و مکلف به اصلاح آسفالت مسیر شده است .
دوشنبه 29 دي 1399

پایان بتن ریزی آخرین سرستون دومین تقاطع غیر همسطح اتوبان ولایت

پایان بتن ریزی آخرین سرستون دومین تقاطع غیر همسطح اتوبان ولایت بتن ریزی آخرین سرستون تقاطع غیر همسطح اتصال کوی سپهر به خیابان رودکی به اتمام رسید .
شنبه 27 دي 1399

شهردار منطقه پنج تبریز خبر داد :

پایان بتن ریزی و احداث ورودی گلزار شهدای شنب غازان

پایان بتن ریزی و احداث ورودی گلزار شهدای شنب غازان شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: احداث و بتن ریزی ورودی گلزار شهدای منطقه تاریخی، فرهنگی شنب غازان به پایان رسید .
پنجشنبه 25 دي 1399

بازدید قائم مقام و معاون مالی ، اقتصادی شهردار تبریز از نمایشگاه آثار منتخب مسابقه طراحی پوستر و تصویر سازی " از قاسم تا محسن "

بازدید قائم مقام و معاون مالی ، اقتصادی شهردار تبریز از نمایشگاه آثار منتخب مسابقه طراحی پوستر و تصویر سازی " از قاسم تا محسن " قائم مقام و معاون مالی ، اقتصادی شهردار تبریز از نمایشگاه آثار منتخب مسابقه طراحی و تصویر سازی " از قاسم تا محسن " در شهرداری منطقه پنج بازدید و از این اقدام موثر قدردانی نمودند.
سه شنبه 23 دي 1399

شناسایی و ثبت 120 ملک شهرداری منطقه پنج تبریز

شناسایی و ثبت 120 ملک شهرداری منطقه پنج تبریز شهردار منطقه پنج تبریز از شناسائی و ثبت 120 ملک این منطقه خبر داد.
سه شنبه 23 دي 1399

شهردار منطقه پنج خبر داد :

هزینه 400 میلیارد ریالی برای نگهداری فضاهای سبز و احداث پارک های محله ای جدید در سال جاری

هزینه 400 میلیارد ریالی برای نگهداری فضاهای سبز و احداث پارک های محله ای جدید  در سال جاری  شهرداری منطقه پنج تبریز نگهداری 25 پارک و بوستان محله ای و اجرای برنامه های متعدد فضای سبز را در سال جاری بر عهده داشته است .
دوشنبه 22 دي 1399

شهردار منطقه پنج تبریز خبر داد :

برق رسانی و تامین روشنایی مجموعه تفریحی و کردشگری آرپادره سی در گام آخر قرار گرفت

برق  رسانی و تامین روشنایی مجموعه تفریحی و کردشگری آرپادره سی در گام آخر قرار گرفت پس از پایان یافتن عملیات تیرگذاری برق در مجموعه تفریحی و گردشگری 400 هکتاری آرپادره سی و تکمیل نصب یراق آلات و مقره های 20 کیلو ولتی این پروژه در گام آخر قرار گرفت .
شنبه 20 دي 1399

نمایش آثار منتخب مسابقه طراحی پوستر و تصویرسازی از " قاسم تا محسن " در شهرداری منطقه پنج

نمایش آثار منتخب مسابقه طراحی پوستر و تصویرسازی از " قاسم تا محسن " در شهرداری منطقه پنج آثار منتخب مسابقه طراحی پوستر و تصویرسازی از " قاسم تا محسن " در شهرداری منطقه پنج تبریزتوسط پایگاه مقاومت امام محمد باقر ( ع ) به نمایش در آمد .
پنجشنبه 18 دي 1399