آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در دو سال اخیر صورت گرفت

اجرای 11 پروژه مهم ترافیکی توسط شهرداری منطقه پنج تبریز

اجرای 11 پروژه مهم ترافیکی توسط شهرداری منطقه پنج تبریز شهردار منطقه پنج تبریز از اجرای 11 پروژه ترافیکی مهم و اساسی در دو سال اخیر خبر داد و گفت : 5 رشته مسیرگشایی ، 3 تقاطع غیر همسطح و 3 رمپ ناقص تقاطع های غیر همسطح در دو سال اخیر افتتاح و یا در حال اجرا شدن است .
چهارشنبه 17 دي 1399

شهردار منطقه پنج تبریز خبر داد :

پیش بینی توسعه فضای سبز و احداث پارک های محله ای در سال 1400

پیش بینی توسعه فضای سبز و احداث پارک های محله ای در سال 1400 شهردار منطقه ۵ تبریز از احداث پنج پارک محله ای در دو سال اخیر خبر داد و گفت : سرانه فضای سبز این منطقه در سال جاری یک متر مربع افزایش یافته است .
سه شنبه 16 دي 1399

توسط شهرداری منطقه پنج تبریز صورت می گیرد

لکه گیری و چاله زدایی در اتوبان پاسداران با آسفالت سرد

لکه گیری و چاله زدایی در اتوبان پاسداران با آسفالت سرد چاله های ایجاد شده در اتوبان پاسداران توسط شهرداری منطقه پنج تبریز با آسفالت سرد حذف و از تصادفات رانندگی جلوگیری می شود .
دوشنبه 15 دي 1399

تداوم برف روبی و یخ زدایی در معابرفرعی و محلات شرق تبریز

تداوم برف روبی و یخ زدایی در معابرفرعی و محلات شرق تبریز برف روبی و پاکسازی محلات و جوب های آب توسط معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه پنج تبریز ادامه دارد .
دوشنبه 15 دي 1399

در سال جاری انجام شد

صدور 428 پروانه ساختمانی در شهرداری منطقه پنج تبریز

صدور 428 پروانه ساختمانی در شهرداری منطقه پنج تبریز شهردار منطقه پنج تبریز از صدور 428 فقره پروانه ساختمانی در سال جاری خبر داد و گفت : با این تعداد پروانه ساختمانی صادر شده به شهروندان همچنان رتبه اول شهرسازی را در بین مناطق دهگانه شهرداری به خود اختصاص داده ایم .
يکشنبه 14 دي 1399

معرفی طرح های منتخب مسابقه طراحی پوستر و تصویرسازی «از قاسم تا محسن»

معرفی طرح های منتخب مسابقه طراحی پوستر و تصویرسازی «از قاسم تا محسن» مسابقه طراحی پوستر بزرگداشت اولین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی و چهلمین روز شهادت دکتر محسن فخری زاده به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزار و طرح های منتخب آن معرفی شده است.
يکشنبه 14 دي 1399

در سال جاری صورت گرفت

صدور3200 مجوز شهرسازی در شهرداری منطقه پنج تبریز

 صدور3200  مجوز شهرسازی در شهرداری منطقه پنج تبریز شهردار منطقه پنج تبریز از ارائه 3200 گواهی و مجوز شهرسازی تا دهم دی خبر داد و گفت : این منطقه همچنان رتبه اول صدور پروانه ساختمانی را در بین مناطق شهرداری به خود اختصاص داده است .
پنجشنبه 11 دي 1399

تا هفته اول دی ماه صورت گرفت

صدور 395 فقره پروانه ساختمانی در شهرداری منطقه پنج تبریز

صدور 395 فقره پروانه ساختمانی در شهرداری منطقه پنج تبریز تا هفته اول دی ماه 395 فقره پروانه ساختمانی در شهرداری منطقه پنج تبریز به متقاضیان صادر شده است .
سه شنبه 9 دي 1399

گزارش تصویری از فضا سازی محیط شهری به مناسبت ایام فاطمیه ، یوم الله 9 دی و اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

 گزارش تصویری از فضا سازی محیط شهری به مناسبت ایام فاطمیه ، یوم الله 9 دی و اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی
دوشنبه 8 دي 1399

تداوم برف روبی در محلات و پیاده روهای شرق تبریز

  تداوم برف روبی در محلات و پیاده روهای شرق تبریز برف روبی محلات توسط اکیپ های معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه پنج ادامه دارد .
يکشنبه 7 دي 1399