تاریخ : چهارشنبه 10 مرداد 1397     |     کد : 1876

​​​​​​​با حضورشهردار واعضای شورای اسلامی شهرتبریز

پروژه های عمرانی شهرداری منطقه پنج با 60 میلیارد ریال هزینه افتتاح شد

با حضور شهردارواعضای شورای اسلامی شهر تبریزپارک نیاوران به همراه فرهنگسرای مرزداران افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش امور ارتباطات منطقه ، در آئین بهره برداری از این دوپروژه مهندس یعقوب هوشیار شهردار منطقه 5 تبریز با اشاره به اجرای چند پروژه عمرانی به طور همزمان در این منطقه گفت: پروژه ترکیبی پارک نیاوران و فرهنگسرای مرزداران تنها یکی از این پروژه هاست که برای احداثش 60 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی در ادامه تصریح کرد : احداث پارک وفرهنگسرا جزو سیاست های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز است و طبق وعده‌ای که به شهروندان مرزداران و نیاوران داده بودیم، سومین پارک محله ای در این دو شهرک احداث شده است. وی در ادامه با بیان اینکه پیش از این در شهرک مرزداران وکوی مصلی سالن چند منظوره ورزشی و ورزشگاه 5 هزار نفری احداث شده است زمین فوتبال واقع در پارک نیاوران را سومین پروژه با کاربری ورزشی اعلام کرد واز طراحی دوپارک جدید با14 هکتار مساحت در آینده نزدیک خبر داد.
وی همچنین در رابطه با تعداد پارکهای احداثی این دو محله اظهار داشت: با بهره برداری از پارک 2 هکتاری " نیاوران " تعداد پارکهای احداث شده در مرزداران وکوی مصلی به 3 مورد افزایش یافت.
 هوشیار با اشاره به مشخصات این پارک اظهار داشت : علاوه برتامین فضای سبز در این پارک زمین فوتبال با چمن ورزشی و همچنین زمین بازی کودکان نیز احداث شده که برای احداث این مجموعه تفریحی و ورزشی با دو هکتار مساحت بالغ بر 40 میلیارد ریال هزینه شد.
  وی درادامه در خصوص بهره برداری از فرهنگسرای مرزداران نیز گفت :برای احداث این پروژه با700مترمربع زیربنا 20میلیارد ریال هزینه شده است.


فرامرز  مقنیان آذری
نوشته شده در   چهارشنبه 10 مرداد 1397  ساعت  10:45   توسط   فرامرز مقنیان آذری    تعداد بازدید  192
ویرایش شده در چهارشنبه 10 مرداد 1397 ساعت 11:50 توسط فرامرز مقنیان آذری
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :