تاریخ : دوشنبه 12 آبان 1399     |     کد : 2984

 شهردار منطقه ۵ تبریزخبر داد :

اتمام عملیات عمرانی 1500 متر از باند کندرو جنوبی جاده تهران

شهردار منطقه ۵ تبریز از اتمام عملیات عمرانی 1500 متر از باند کندرو جنوبی جاده تهران خبر داد و گفت : این مسیر نقش مهمی در ساماندهی و تغییر مبلمان ورودی شرق تبریز خواهد داشت .
به گزارش امور ارتباطات منطقه ، مهندس میرعلی‌اصغر نساج در این خصوص افزود: مسیرگشایی جاده تهران در دو باند شمالی و جنوبی علاوه بر زیباسازی باعث تغییرمبلمان شهری مهمترین ورودی تبریز خواهد شد. وی در این رابطه با بیان اینکه باند شمالی در سال های گذشته به اتمام رسیده در ادامه گفت : در سال جاری  عملیات عمرانی1500 متر از باند کند رو جنوبی جاده تهران به اتمام رسیده است .
شهردار منطقه ۵ تبریز همچنین با اشاره به اینکه مسیرگشایی باندهای کندرو شمالی و جنوبی یکی از برنامه های ساماندهی ورودی شرق تبریز است، خاطر نشان ساخت: با پایان یافتن عملیات تملک املاک واقع در مسیر پروژه اقدام به زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت ریزی می شود. مهندس نساج مساحت املاک واقع در مسیر پروژه را ۱۸ هزار و ۵۰۰ متر مربع ذکر نمود و در پایان از افتتاح باند کند رو جنوبی جاده تهران در سال آینده خبر داد.
لازم به ذکر است باند کند رو جنوبی شامل مسیر تبریز به تهران و باند شمالی مسیر برگشت می شود که هر کدام 3 کیلومتر طول دارند .PDF چاپ چاپ