تاریخ : دوشنبه 19 آبان 1399     |     کد : 2996

تشکیل اولین جلسه قرارگاه عملیاتی مبارزه با شیوع کرونا در شهرداری منطقه پنج

با حضور اعضای منتخب  ادارات و نهادهای مختلف اولین جلسه قرارگاه عملیاتی مبارزه با شیوع ویروس  کرونا در شهرداری منطقه پنج تبریزبرگزار شد. به گزارش امور ارتباطات منطقه ، مهندس میر علی اصغر نساج شهردار منطقه پنج که فرمانده قرارگاه منطقه پنج نیز می باشد در این جلسه گفت : از 20 آبان به مدت یک ماه طبق مصوبه ستاد ملی کرونا برخی محدودیت ها با هدف مبارزه با ویروس کرونا در سطح کشور اجرا می شود.
وی در ادامه افزود : بر این اساس کلانشهر تبریزبا 10 منطقه شهرداری  به 10 قرار گاه تقسیم بندی شده است . شهردار منطقه پنج تبریز در این خصوص افزود : با هماهنگی نیروی انتظامی و بسیج بر فعالیت برخی از صنوف که از ساعت 18 به بعد باید تعطیل شوند نظارت خواهد شد.
وی همچنین از شروع ضدعفونی و گندزدایی معابر در روزهای آینده خبر داد و گفت : اکیپ های معاونت خدمات شهری و اجرایی با پشتیبانی سازمان آتش نشانی به صورت شبانه روز و مستمر اقدام به ضدعفونی و گندزدایی معابر می کنند.  فرمانده قرارگاه مقابله با کرونا در شهرداری منطقه پنج همچنین از فضاسازی محیط شهری خبر داد و در ادامه گفت : از تجمع شهروندان در پارک ها و معابر جلوگیری خواهد شد.
وی با بیان اینکه سخت گیری با هدف مقابله با شیوع بیماری کرونا است از شهروندان خواست با ستاد کرونای استان همکاری نمایند.PDF چاپ چاپ