تاریخ : يکشنبه 7 دي 1399     |     کد : 3061

تجلیل از عملکرد برف روبی معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه پنج

مهندس نساج : امسال با 33 دستگاه خودرو مکانیزه اقدام به برف روبی می شود

شهردار منطقه پنج تبریز از عملکرد برف روبی معاونت خدمات شهری و اجرایی این منطقه قدردانی کرد و گفت : میزان رضایتمندی شهروندان از بازگشایی معابر پس از بارش سنگین برف در مقایسه با سال های گذشته بهتر بوده است .
به گزارش امور ارتباطات منطقه ، مهندس میر علی اصغر نساج این مطلب را در آئین تجلیل از مسئولین معاونت خدمات شهری منطقه پنج اعلام کرد و افزود : امسال با 33 دستگاه ماشین آلات مکانیزه اقدام به برف روبی و محلول پاشی شده است . وی همچنین گفت : امسال تعداد ماشین آلات مکانیزه برف روبی افزایش یافته است .
وی در ادامه اظهار داشت : برای اولین بار در این منطقه از عملکرد برف روبی مسئولین و کارگران خدمات شهری و همچنین فضای سبز قدردانی می شود که امیدوارم در دیگر مناطق نیز مشابه آنرا شاهد باشیم .
شهردار منطقه پنج کلانشهر تبریز اطلاع رسانی گزارش عملکرد اکیپ های برف روبی و محلول پاشی در فضای مجازی را نیز قابل تقدیر دانست و در پایان ابراز امیدواری نمود این اهتمام و روحیه جهادی معاونت خدمات شهری در تمامی ماموریت ها تداوم داشته باشد.
گفتنی است در این مراسم شهردار منطقه پنج به آقایان جعفری معاون خدمات شهری ، نقوی مسئول امور شهر ، جلیلی مسئول ناحیه سه ، کرمی مسئول ناحیه دو ، بهیار فرد مسئول ناحیه یک ، فتحی مسئول ماشین آلات ، قره خانی مسئول فضای سبز و شهباززاده از همکاران انفورماتیک لوح سپاس اهدا نمود. همچنین از طرف شهردار منطقه به کارگران زحمت کش پسماند و سبزبانان لوح سپاس اهدا شد.
 


PDF چاپ چاپ