تاریخ : چهارشنبه 17 دي 1399     |     کد : 3072

در دو سال اخیر صورت گرفت

اجرای 11 پروژه مهم ترافیکی توسط شهرداری منطقه پنج تبریز

شهردار منطقه پنج تبریز از اجرای 11 پروژه ترافیکی مهم و اساسی در دو سال اخیر خبر داد و گفت :  5 رشته مسیرگشایی ، 3 تقاطع غیر همسطح  و 3 رمپ ناقص تقاطع های غیر همسطح در دو سال اخیر افتتاح و یا در حال اجرا شدن است .

به گزارش امور ارتباطات منطقه ، مهندس میر علی اصغر نساج در این رابطه افزود : 5 کیلومتر مسیرگشایی در مسیر جاده تهران ، بارنج ، ولی امر ، فرشته و اتوبان پاسداران در دو سال اخیر اجرا شده است .

وی تصریح نمود : مسیر گشایی های باند کندرو جاده تهران و کوی فرشته به بزرگراه دو کمال سال آینده به بهره برداری می رسند .

شهردار منطقه پنج تبریز همچنین احداث تقاطع غیر همسطح را از مهمترین طرح های ترافیکی دانست و گفت : در دو سال اخیر فاز اول اتوبان ولایت شامل دو تقاطع غیر همسطح و با 1300 مترطول اجرا شده که تقاطع غیر همسطح حضرت ولی عصر ( عج ) به بهره برداری رسیده و تقاطع غیر همسطح دوم نیزسال آینده به اتمام می رسد.

مهندس نساج شروع عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح رسالت به دیزل آباد را سومین تقاطع غیر همسطح دانست و در این خصوص گفت : عملیات عمرانی این پروژه با 500 میلیارد ریال هزینه شروع شده است .

وی به احداث 3 رمپ ناقص تقاطع های غیر همسطح  میدان شهید فهمیده و اتوبان ولایت اشاره نمود و گفت : دو رمپ  ناقص میدان شهید فهمیده و دوربرگردان پاسداران به کوی نصر در حال اجرا شدن هستند .


 


PDF چاپ چاپ