تاریخ : يکشنبه 17 اسفند 1399     |     کد : 3129

تشریح آخرین وضعیت عملیات عمرانی اتوبان ولایت در شرق تبریز

 شهردار منطقه ۵ تبریز آخرین وضعیت عملیات عمرانی دومین تقاطع غیر همسطح اتوبان ولایت را تشریح کرد .  به گزارش امور ارتباطات منطقه ، مهندس میر علی اصغر نساج در این رابطه گفت : تیرگذاری بخش دیگری از این پروژه به اتمام رسیده که مجموع تیرگذاری ها تا کنون به عدد 146 رسیده است .
به گفته وی این پروژه از 257 تیرگذاری تشکیل یافته است . شهردار منطقه افزود : دومین تقاطع غیر همسطح اتوبان ولایت 11 دهنه دارد که احداث 4 دهنه آن به اتمام رسیده است . وی در ادامه با بیان اینکه دومین تقاطع غیر همسطح اتوبان ولایت 350 متر طول دارد اظهار داشت : تاکنون عرشه 90 متری پروژه به اتمام رسیده و تیرگذاری 40 متر دیگر آن همراه با خاکریزی قسمت های ورودی و انتهائی پایان یافته است .
به گفته شهردار منطقه پنج کلانشهر تبریز این پروژه پس از بهره برداری کوی سپهر ، استانداری و نصر را به صورت مستقیم به خیابان رودکی در کوی ولی عصر ( عج ) متصل خواهد کرد .
مهندس نساج همچنین افزود : با افتتاح دومین تقاطع غیر همسطح فاز اول اتوبان با 1300 متر طول تکمیل خواهد شد . به گفته وی این پروژه از۳ رمپ تشکیل یافته که عملیات عمرانی احداث آنها نیز در حال اجرا شدن است .
  


PDF چاپ چاپ