تاریخ : شنبه 23 اسفند 1399     |     کد : 3138

معاون جدید فنی و عمرانی شهرداری منطقه پنج تبریز معرفی شد

با حضور شهردار و معاونین منطقه پنج وهمچنین مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز دکتر مسعود بهاورنیا به عنوان معاون جدید فنی و عمرانی این منطقه معرفی شد .
 به گزارش امور ارتباطات منطقه ، مهندس میر علی اصغر نساج شهردار منطقه پنج در آئین تودیع و معارفه معاونین فنی و عمرانی با بیان اینکه این منطقه به کارگاه عمرانی کلانشهر تبریز تبدیل شده گفت : طرح های عمرانی بزرگ و اساسی همچون اتوبان ولایت ، مسیرگشایی باند کندرو جنوبی جاده تهران ، تقاطع غیر همسطح دیزل آباد به رسالت و بزرگراه دو کمال در این منطقه اجرا می شوند که نقش اساسی درایجاد تغییر و تحول در چهره شهر به ویژه کاهش ترافیک خواهد داشت . وی افزود : چندین طرح فرامنطقه ای توسط منطقه پنج در حال اجرا شدن است . شهردار منطقه 5 کلانشهر تبریز افزایش یک متر مربعی سرانه فضاس سبز این منطقه در سال جاری با احداث 5 پارک و بوستان محله ای را در کنار سایر طرح های  عمرانی اقدامی ارزشمند بر شمرد و اظهار داشت : سال آینده چندین پروژه افتتاح و تقدیم شهروندان خواهد شد .
وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات مهندس سیامک امیر دادبر در دوران تصدی معاونت فنی و عمرانی این منطقه ابراز امیدواری نمود موفقیت های عمرانی شهرداری منطقه پنج همچون گذشته تداوم داشته باشد . گفتنی است در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات مهندس سیامک امیر دادبر ، دکتر مسعود بهاورنیا به عنوان معاون جدید فنی و عمرانی منطقه پنج منصوب شد . 


PDF چاپ چاپ