تاریخ : جمعه 29 اسفند 1399     |     کد : 3148

افزایش 2 برابری بودجه شهرداری منطقه پنج در سال 1400

افزایش 2 برابری بودجه شهرداری منطقه پنج در سال 1400
شهردار منطقه پنج تبریز گفت : سال 1399 برخلاف پیش بینی کارشناسان با تلاش و همدلی مدیران و همچنین با همراهی شهروندان میزان تحقق بودجه شهرداری کلانشهر تبریز به ویژه این منطقه به صورت کامل تحقق یافت .
 به گزارش امور ارتباطات منطقه ، مهندس میر علی اصغر نساج ضمن تبریک عید نوروز و فرارسیدن بهار طبیعت خدمت شهروندان و همکاران منطقه پنج افزود : بودجه این منطقه در سال 1399 بیش از مبلغ مصوب محقق شده است . وی در ادامه با بیان اینکه بودجه سال 99 منطقه پنج به صورت نقدی و غیر نقدی بیش از 130 درصد محقق شده اظهار داشت : با شناختی که از ظرفیت و میزان تلاش مدیران و کارکنان این منطقه حاصل شده بودجه سال 1400 حدود دو برابر افزایش یافته است .
شهردار منطقه پنج کلانشهر تبریز رشد دو برابری بودجه سال جدید را از نظر عمران شهری نیز مفید دانست و گفت : سال 1400 پروژه های مهم عمرانی که نقش فرامنطقه ای خواهد داشت افتتاح و تقدیم شهروندان می شود . وی در این خصوص گفت : 5 پارک محله ای در سطح حوزه  ، ساماندهی گلزار شهداء شنب غازان به همراه چندین طرح در قالب خدمات محله ای و همچنین پروژه های فرا منطقه ای شامل  دومین تقاطع غیر همسطح اتوبان ولایت  ،  مسیر گشائی باند کند رو جنوبی جاده تهران  و پارک جنگلی آرپادره سی  سال 1400 افتتاح می شوند . مهندس نساج در پایان همچنین از شروع عملیات عمرانی چندین پروژه جدید در سال 1400 خبر داد .
 


PDF چاپ چاپ