تاریخ : شنبه 30 اسفند 1399     |     کد : 3150

با حضور عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی

از شهردار منطقه پنج تبریز تجلیل شد

با حضور نماینده مردم تبریز ، اسکو و آذرشهر از اقدامات جهادی میر علی اصغر نساج شهردار منطقه پنج در مبارزه با ویروس منحوس کرونا ، جمع آوری کمک های مومنانه خیرین در یک سال اخیر ، همکاری با بسیج و سپاه استان در اجرای برنامه های فرهنگی ، مذهبی و اجتماعی بااهدای لوح سپاس قدردانی شد.
به گزارش امور ارتباطات منطقه ، در مراسمی که بدین منظور  توسط حوزه مقاومت بسیج مدافعان حرم و فرماندهان پایگاه های مقاومت سپاه ناحیه غدیر ترتیب یافته بود دکتر روح الله متفکر آزاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت : نقش ملت ایران در مبارزه با دشمنان و سلطه گران همیشه در تاریخ ثبت شده و باید همه مسئولین قدردان چنین ملتی باشند. 
وی در ادامه با بیان اینکه ویروس کرونا کشورهای به ظاهر قدرتمند را زمین گیر کرده است همراهی مردم با دولت و مسئولین به ویژه وزارت بهداشت و درمان و ستاد ملی کرونا را نمونه ارزیابی نمود و افزود : دشمنان کشور و نظام اسلامی از موفقیت جوانان ایران در زمینه مبارزه با این بیماری تعجب کرده اند .
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی همچنین نقش شهرداری تبریز در مقابله با شیوع ویروس کرونا را ارزشمند دانست و اظهار داشت : شهرداری تبریز در کنار کادر درمان و دانشگاه علوم پزشکی نقش مهمی در آرامش بخشیدن به شهروندان داشته است . وی ضمن قدردانی از همت شهردار منطقه پنج تبریز در مبارزه با این بیماری و همچنین همکاری صمیمانه با بسیج و سپاه استان در اجرای بسیاری از برنامه های موثر  گفت : حضور نیروهای انقلابی و جهادی در تمامی مشکلات راهگشا بوده است .
گفتنی است شهرداری منطقه پنج تبریز در سه سال اخیر با همکاری سپاه و بسیج استان آذربایجان شرقی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی ، یادواره شهدا ، تجلیل از خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان و همچنین مقابله با شیوع کرونا نموده است .
لازم به ذکر است در این مراسم لوح سپاس با امضای سرهنگ پاسدار عبدالله شادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ویژه تبریز و سرهنگ پاسدار کاظم حسن پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج مدافعان حرم توسط نماینده مردم تبریز به مهندس میر علی اصغر نساج اهدا شد .
PDF چاپ چاپ