تاریخ : يکشنبه 15 فروردين 1400     |     کد : 3164

شهردار منطقه پنج تبریزخبر داد :

بهره برداری از چند پروژه  شاخص عمرانی در سال 1400

شهردار منطقه پنج تبریز گفت : پروژه های شاخص و فرامنطقه ای طبق زمانبندی و برنامه ریزی در حال اجرا شدن هستند . به گزارش امور ارتباطات منطقه ، مهندس میر علی اصغر نساج در حاشیه بازدید از چند طرح عمرانی شاخص منطقه پنج با اعلام این مطلب افزود : پیشرفت عمرانی پروژه های بزرگ واساسی هر هفته بررسی می شود .

وی اتوبان ولایت را یکی از پروژه های شاخص کلانشهر تبریز دانست و با بیان اینکه برای فاز اول آن هزار میلیارد ریال هزینه می شود گفت : پس از بهره برداری از اولین تقاطع غیر همسطح ، دومین تقاطع غیرهمسطح فاز اول اتوبان ولایت نیز در سال جاری به بهره برداری می رسد . وی در این رابطه گفت : با اتمام این پروژه کوی های نصر و صادرات به خیابان رودکی در ولی عصر متصل می شود .

 شهردار منطقه پنج کلانشهر تبریز با بیان اینکه فاز اول اتوبان ولایت شامل 2 تقاطع غیر همسطح است اظهار داشت : با بهره برداری ازدومین تقاطع غیر همسطح فاز اول اتوبان ولایت با 1300 متر طول تکمیل می شود . مهندس نساج همچنین به دوربرگردان پاسداران-  کوی نصر اشاره نمود و در این خصوص گفت : این پروژه نیز به عنوان بخشی از اتوبان ولایت در حال اجرا شدن است که امسال از آن بهره برداری خواهد شد .

 وی در ادامه به احداث تقاطع غیر همسطح دیزل آباد به رسالت پرداخت و گفت : عملیات عمرانی این پروژه با 500 میلیارد ریال اعتبار شروع شده  است . شهردار منطقه پنج در بخش دیگری از سخنانش به احداث پل های ناقص میدان شهید فهمیده اشاره و اظهار داشت :عملیات عمرانی 2 پل ناقص که تردد از پاسداران به کوی ولی عصر و باغمیشه به پاسداران را میسر می سازد شروع شده است . به گفته وی با اجرای این دو پل ترافیک میدان شهید فهمیده کاهش می یابد . 


PDF چاپ چاپ