تاریخ : پنجشنبه 23 دي 1400     |     کد : 3483

آگهی مناقصه تقاطع غير همسطح دوربرگردان كركج منتشر شد

آگهی مناقصه تقاطع غير همسطح (دوربرگردان )كركج منتشر شد
آگهي مناقصه عمومي عمليات اجرايي تقاطع غير همسطح (دوربرگردان )كركج منتشر گرديد.به گزارش امور ارتباطات سازمان عمران تبريز بابك شريفي مديرعامل سازمان عمران با اعلام خبر فوق گفت : عمليات اجرايي احداث تقاطع غير همسطح (دوربرگردان)كركج به مناقصه گذاشته شد،  و شركت هاي داراي صلاحيت حداقل پايه ٣ در رشته راه باند و فرودگاه با مراجعه به سامانه معاملات دولت (ستاد) نسبت به اخذ اسناد مناقصه اقدام نمايند.
 مدیر عامل سازمان عمران تبریز گفت : پس از اتمام مطالعات ژئوتکنیک، مدلسازی سازه ای و طراحی مرحله اول و دوم تقاطع غیر همسطح بلوار بسیج با کرکج و تکمیل اسناد مناقصه، برآورد تکمیلی و نقشه های نهایی ، آگهی مناقصه واگذاری پروژه به پیمانکار جهت آغاز عملیات اجرایی  آن با اعتبار اولیه سیصد و شصت و یک میلیارد و سیصد میلیون ریال منتشر گردید .
بابک شریفی با اشاره به مشخصات و جزئیات این پروژه گفت: این پروژه، به شکل دوربرگردان غیر همسطح بتنی– فولادی بطول کل 480 متر، طول رمپ شمالی و جنوبی 125 متر در جاده تهران و ابتداي محله كركج، اجرایی  می گردد.
وی با اشاره به مزایا و ضرورت اجرای این پروژه گفت : از مزایای این طرح می توان به همگوني نسبي تابليه فولادي و بتني و موجود بودن تمامي مصالح مورد نياز پروژه در كشور در اختيار داشتن تكنولوژي ساخت و اجراي آن نزد بسياري از پيمانكاران و افزايش سرعت اجرای رمپها با استفاد از خاك مسطح، اشاره کرد.
متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس پایگاه اینترنتی www.setadiran.ir و یا تماس با شماره 04134769583 نسبت به در یافت اطلاعات تکمیلی اقدام نمایند .


PDF چاپ چاپ