تاریخ : سه شنبه 20 ارديبهشت 1401     |     کد : 3571

تودیع و معارفه شهردار منطقه 5 برگزار شد

طی آئینی ویژه، شهردار سابق منطقه 5 تودیع و شهردار جدید معرفی شد.

به گزارش امور ارتباطات، مهدی یوسفی، معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری کلانشهر تبریز، در این آیین اظهار داشت: تغییرات سازمانی امری اجتناب ناپذیر بوده و با هدف ارتقای بهره وری، خلاقیت و بهبود عملکرد مجموعه ها صورت می گیرد.
وی شهرداری منطقه ۵ را یکی از مهمترین مناطق شهرداری کلانشهر تبریز دانست و یادآور شد: این منطقه علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی بزرگ و مهم در شرق تبریز، به عنوان منطقه معین به اجرای پروژه های سایر مناطق نیز کمک می کند.
وی ضمن قدردانی از زحمات شهردار سابق منطقه 5 اضافه کرد: تاکید شهردار محترم کلانشهر تبریز، تسریع در اجرای پروژه های عمرانی و بهبود عملکرد سازمانی و ارتقای کمی و کیفی اهداف کلان شهرداری است.
میر علی اصغر نساج غازانی، شهردار سابق منطقه 5 نیز در این آیین با قدردانی از زحما پرسنل این مجموعه طی دوران مسئولیت وی، به شهردار جدید آرزوی موفقیت کرد.
سیاوش فتح اللهی شهردار جدید منطقه 5 نیز طی سخنان کوتاهی، ضمن تقدیر از اعتماد شهردار کلانشهر تبریز اظهار داشت: با استفاده از تمام ظرفیت های موجود، ضمن اجرای اهداف کلان شهرداری در ارتقای جایگاه کلانشهر تبریز تلاش خواهیم کرد.
گفتنی است در پایان این مراسم، سیاوش فتح اللهی به عنوان شهردار جدید منطقه 5 معرفی و از زحمات میر علی اصغر نساج در این مسئولیت قدردانی شد.
 PDF چاپ چاپ