تاریخ : چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401     |     کد : 3572

برگزاری نخستین جلسه مدیران توسط شهردار جدید منطقه 5 تبریز/ تاکید بر ارتقای بهره وری، افزایش درآمد و تکریم ارباب رجوع

شهردار منطقه 5 تبریز در نخستین روز کاری پس از انتصاب ضمن برگزار جلسه مدیران، اهداف و برنامه های مد نظر خود را تشریح کرد.

به گزارش امور ارتباطات، سیاوش فتح اللهی در این جلسه ضمن دریافت گزارش واحدهای مختلف از مدیران مربوطه اظهار داشت: عرق و تعصب سازمانی مهمترین اولویت همکاران برای ارتقای بهره وری است.
وی با بیان اینکه شهرداری به عنوان نهاد خدمات رسان به ساعت کاری محدود نیست تاکید کرد: همکاران منطقه به ویژه مدیران واحدهای مختلف نباید محدود به ساعت کاری باشند بلکه ملاک ما اتمام وظایف و پرونده های محوله در همان روز است.
فتح اللهی با تاکید بر لزوم مدیریت نیروی انسانی توسط مدیران واحدهای مختلف تصریح کرد: تقسیم وظایف بین کارکنان و کارشناسان ضروری است تا ضمن تعریف مسئولیت برای همکاران، انجام امورات محوله تسریع یافته و حقی از شهرداری و یا شهروندان ضایع نشود.
شهردار منطقه 5 فعالیت مشارکتی را از برنامه های مدیریتی خود اعلام کرد و افزود: مدیران واحدهای مربوطه برنامه ها، پیشنهادات و نظرات کارشناسی خود در حوزه های مربوطه را برای بهبود و تسهیل امور ارائه نمایند.
وی همچنین بر لزوم تعریف منابع درآمدهای پایدار تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به قابلیت بالای شرق تبریز، باید ضمن جلوگیری از شهرفروشی، منابع درآمدی جدید و پایدار برای این منطقه تعریف کرد.
 


PDF چاپ چاپ